Neodymový magnetický háček 25 mm

Neodymový magnetický háček je vhodný k připevňování i velkých geokeší k nosným podkladům se sílou 30000 g. Parametry najdete pod obrázkem v sekci VÍCE O PRODUKTU.
96 Kč

Neodymový magnetický háček - průměr 25mm, výška 15,5 mm, výška s háčkem 44 mm

Magnety s háčkem můžete jednoduše přiložit a odebrat z kovového povrchu bez nutnosti vrtání nebo lepení. Háky můžete umístit na železo, nikl, kobalt nebo slitiny těchto kovů (například ocel). Magnetické háčky jsou silné neodymové magnety v ocelovém pouzdře s našroubovaným ocelovým háčkem, které skvěle využijete v pracovně, dílně, při výrobě keše, při zavěšování krabičky atd. Spojení neodymového magnetu s ocelovým pouzdrem ještě zvětšuje magnetickou sílu háčku. Silnější Nd háčky se velmi dobře hodí pro tzv. magnet fishing (lovení s magnetem) i pro geocachery. Nejeden z nás zná tu bezmoc stát nad uzavřeným otvorem, vidět keš, ale nedosáhnout na ni. S neodymovým háčkem se vám to už nikdy nestane.

Když mluvíme o magnetické síle, uvádíme ji pro situaci, kdy je magnet umístěn kolmo k povrchu, na kterém spočívá. Pokud však budete magnet umísťovat na svislý povrch, je třeba mít na paměti, že přilnavost může být ovlivněna faktory, jako je hrubost a povrchová úprava nosného materiálu. Zvolte ten správný typ magnetu pro vaši konkrétní potřebu a vytvořte si rychlý a efektivní závěsný systém.

 

5 důvodů, proč si zamilujete neodymové magnetické háčky

  1. Okamžitá instalace: Magnetické háčky můžete snadno a rychle připevnit na kovový povrch během několika sekund, a to znamená méně času stráveného při montáži.
  2. Flexibilita na prvním místě: Díky jejich snadnému přemisťování můžete kdykoli změnit jejich umístění podle aktuálních potřeb.
  3. Bez poškození povrchu: Nemusíte se obávat, že poškodíte nosný povrch, protože magnetické háčky nepotřebují ani lepidlo ani vrtání.
  4. Obrovská nosnost: Magnetické háčky nabízejí výrazně větší nosnost než jiné typy háčků, a to znamená, že zvládnou držet těžší závěsy a geokeše bez problémů.
  5. Snadnost použití: Magnetické háčky nabízejí všestranné využití, které si rychle oblíbíte.

 

Pokyny pro bezpečné zacházení s neodymovými magnety najdete v našem blogu.

Obrázek Jak bezpečně zacházet s magnety ke stažení.

 

Parametry:

Tvar: háček
Rozměry: průměr 25 mm
Tolerance: +- 0,1 mm
Hmotnost: 33 g
Povrch: poniklovaný (Ni-Cu-Ni)
Magnetizace: N42
Magnetická síla: cca 30000 g
Max. prac. teplota: 80° C
Materiál: NdFeB

 

Zatím nebylo nalezeno žádné hodnocení

Přidejte vlastní hodnocení

Vyberte hodnocení
Hodnocení: 0/5

Načítám, prosím vydržte...