Neodymový magnet - tyč - 4 x 6 mm

Malá neodymová magnetická tyčka vhodná k uchycení drobných částí se sílou 650 g. Parametry najdete pod obrázkem v sekci VÍCE O PRODUKTU.
5 Kč

Neodymová magnetická tyčka - 4 x 6 mm

Hledáte ideální magnet pro vaši geocachingovou schránku? Naše široká paleta magnetů vhodných pro tvorbu geocachingových schránek vám poskytne neuvěřitelné možnosti! Nabízíme různé typy neodymových magnetů, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Pokud patříte mezi geokačery, kteří rádi vytvářejí své vlastní kešky, Nd magnety jsou pro vás tím pravým. Neodymové magnety (NdFeB) jsou vyrobeny z kombinace neodymu, železa a boru a jsou jedinečné tím, že unesou až tisícinásobek své vlastní hmotnosti. Pro nadšené tvořitele je také důležitý jejich poměr cena/výkon.

Tyto magnety lze využít například k zavírání dvířek keše, připevnění keše, magnetický háček nebo pověšení keše, výrobu krabic a obalů na keš nebo dokonce pro modelářství. Pokud jdete ještě dál, můžete neodymové magnety využít i jako zavírání ručně dělaných logbooků, udělátek atd.

 

Pokyny pro bezpečné zacházení s neodymovými magnety najdete v našem blogu.

Obrázek Jak bezpečně zacházet s magnety ke stažení.

 

Parametry:

Tvar: tyč
Rozměry: 4 x 6 mm
Tolerance: +- 0,1 mm
Hmotnost: 0,57 g
Povrch: poniklovaný (Ni-Cu-Ni)
Magnetizace: N42
Magnetická síla: cca 650 g
Max. prac. teplota: 80° C
Materiál: NdFeB 

Zatím nebylo nalezeno žádné hodnocení

Přidejte vlastní hodnocení

Vyberte hodnocení
Hodnocení: 0/5

Načítám, prosím vydržte...