Neodymový kulatý magnet 15 x 8 mm

Velmi silný středně velký kulatý neodymový magnet vhodný k uchycení jakékoliv části keše se sílou 7500 g. Parametry najdete pod obrázkem v sekci VÍCE O PRODUKTU.
69 Kč

Střední kulatý neodymový magnet - 15 x 8 mm

Hledáte ideální magnet pro vaši geocachingovou schránku? Naše široká paleta magnetů vhodných pro tvorbu geocachingových schránek vám poskytne neuvěřitelné možnosti! Nabízíme různé typy neodymových magnetů, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Pokud patříte mezi geokačery, kteří rádi vytvářejí své vlastní kešky, Nd magnety jsou pro vás tím pravým. Neodymové magnety (NdFeB) jsou vyrobeny z kombinace neodymu, železa a boru a jsou jedinečné tím, že unesou až tisícinásobek své vlastní hmotnosti. Pro nadšené tvořitele je také důležitý jejich poměr cena/výkon.

Tyto magnety lze využít například k zavírání dvířek keše, připevnění keše, magnetický háček nebo pověšení keše, výrobu krabic a obalů na keš nebo dokonce pro modelářství. Pokud jdete ještě dál, můžete neodymové magnety využít i jako zavírání ručně dělaných logbooků, udělátek atd.

 

Pokyny pro bezpečné zacházení s neodymovými magnety najdete v našem blogu.

Obrázek Jak bezpečně zacházet s magnety ke stažení.

 

Parametry:

Tvar: kotouč
Rozměry: 15 x 8 mm
Tolerance: +- 0,1 mm
Hmotnost: 11 g
Povrch: poniklovaný (Ni-Cu-Ni)
Magnetizace: N42
Magnetická síla: cca 7500 g
Max. prac. teplota: 80° C
Materiál: NdFeB 

Zatím nebylo nalezeno žádné hodnocení

Přidejte vlastní hodnocení

Vyberte hodnocení
Hodnocení: 0/5

Načítám, prosím vydržte...