Novinka TOP

K-2; KLÍČ KE HVĚZDÁM - Pavel Lisa

Mám rád sci-fi, to by byl jeden. Chtěl jsem si vytvořit NĚCO, co bude základem pro vytvoření skrýše pro geocaching, to by byl druhý. Chtěl jsem si vytvořit cosi, co se bude chovat tak, jak chci já Smějící se, to je třetí. Potom, příběhů o našich lidech, vojácích, hrdinech i těch obyčejných někde v pozadí bez nichž by hrdinové nebyli, ze současnosti nebo blízké minulosti, také mnoho není, tak to je čtvrté.
352 Kč

K sepsání příběhu, který si možná přečtete, mne přimělo několik podnětů.

 

Mám rád sci-fi, to by byl jeden. Chtěl jsem si vytvořit NĚCO, co bude základem pro vytvoření skrýše pro geocaching, to by byl druhý. Chtěl jsem si vytvořit cosi, co se bude chovat tak, jak chci já Smějící se, to je třetí. Potom, příběhů o našich lidech, vojácích, hrdinech i těch obyčejných někde v pozadí bez nichž by hrdinové nebyli, ze současnosti nebo blízké minulosti, také mnoho není, tak to je čtvrté.

 

Příběh je posazen do Čech. Do míst, které někteří znáte nebo teprve poznáte. Jsou v něm skuteční lidé, s neskutečnými jmény, i neskuteční lidé se skutečnými jmény v neskutečně skutečných situacích vyžadující odhodlání, důvtip i důraz a nějakou tu loajalitu. A jak kdesi kdysi řekl klasik - ...ať pro svoji věc nejprve zemřou oni a pak až můžeme my...

 

Vytvořil jsem si svět, kam se můžu jít schovat, si odpočinout a tak podobně, protože se chová právě tak, jak chci já.

 

A nezapomeňte, je to sci-fi !!! Tak ne vše berte vážně.

 

Zatím nebylo nalezeno žádné hodnocení

Přidejte vlastní hodnocení

Vyberte hodnocení
Hodnocení: 0/5

Načítám, prosím vydržte...