It is my life - dámské petrolejové geocachingové tričko

S elegantním tričkem na geocaching zaujmete každého kačera! Perfektní volba pro dobrodružné hledání pokladů. Buďte středem pozornosti!
350 Kč
Vybraná varianta: Zatím nevybráno

It is my life - petrolejové geocachingové dámské tričko s krátkým rukávem

Hrajte geocaching s elegancí a vaším osobitým stylem! Geocachingové dámské tričko s krátkým rukávem je perfektní volbou pro vaše dobrodružství při hledání pokladů. V petrolejové barvě vás bude zdobit moderní vzhled, zatímco nápis It is my Life vyjadřuje vaši vášeň pro tento vzrušující koníček.
S materiálem Single Jersey ze 100% bavlny a konečnou silikonovou úpravou se budete cítit pohodlně a stylově. Díky volnému kulatému výstřihu s úzkým okrajem téhož materiálu získáte nejen pocit volnosti, ale i elegantní vzhled. Toto tričko je navrženo speciálně pro geocachingové výpravy a eventy, včetně Mega Eventů a Giga Eventů. Buďte středem pozornosti na každém geocachingovém setkání!
Vydejte se do světa geocachingu s tímto originálním dámským tričkem. Vaše dobrodružství teprve začíná! Kupte si ještě dnes a buďte připraveni na každou výzvu, kterou vám geocaching přinese!

 

Specifikace:

ikona-bavlna.png (17 KB) 100 % bavlna
ikona-silikonova-uprava.png (14 KB) silikonová úprava
ikona-gramaz.png (11 KB) 150 g/m2
ikona-pratelnost.png (16 KB) pratelné na 40°

Rozměry trička jsou v galerii, nebo klikněte na tento odkaz.

 

Zatím nebylo nalezeno žádné hodnocení

Přidejte vlastní hodnocení

Vyberte hodnocení
Hodnocení: 0/5

Načítám, prosím vydržte...