Geocachingový průkaz

Geocachingový průkaz pro každého kačera.
170 Kč
Co obsahuje kompletní výroba průkazu? Laserové gravírování na 3mm překližku.  Kompletní řešení nebo vytvoření designu loga .
  Rychlá výroba průkazu - výroba do 48 hodin od připsání peněz na účet a schválení korektury Jak probíhá výroba? Mám svůj návrh - pokud máte svůj návrh, zašlete nám ho po vytvoření objednávky emailem na adresu geofashion@geofashion.eu.
Nejlépe ve vektorovém formátu (.cdr (do verze 11),.ai,.pdf,.svg), nebráníme se obrázkům v jiných formátech. Pokud nemáte obrázek ve vektorech (křivkách), můžete nám poslat i rastrový obrázek (.jpg,.png,.gif,....) v co největší kvalitě. Pro vektorizaci jsou nejvhodnější černobílé obrázky v obrysech (konturách).
Případně si svůj návrh můžete namalovat ručně (nejlépe černý mikrofix) a poté vyfotit/naskenovat -mám představu - v tom případě nám co nejlépepopište (do komentáře k objednávce) co byste chtěl/a mít na průkazu.
Pokusíme se Vám vytvořit návrh, pokud to bude v našich silách. Vytvoření návrhu bude ZDARMA Před začátkem výroby Vám zašleme návrh ke korektuře na váš email .
Šňůrka modré barvy o délce 90cm je již v ceně.
Zatím nebylo nalezeno žádné hodnocení

Přidejte vlastní hodnocení

Vyberte hodnocení
Hodnocení: 0/5

Načítám, prosím vydržte...